مبل لبخند

4,900,000 تومان

توضیحات

مبل لبخند

مبل کلاسیک لبخند برنامه دور همی آقای مدیری به نام لبخند نام گذاری گردید تا همواره یادآور نشاط و لبخند برای شما بوده و در فراهم کردن شادکامی برای زندگی شما تاثیر گذار باشد.

این مبل ست هفت نفره با جلو مبلی و عسلی می باشد و مانند سایر مدل های تولیدی شرکت دارای خصوصیاتی از جمله قابل تغییر بودن رنگبندی پارچه و چرم و چوب مبل و همچنین تعداد نفرات آن به درخواست مشتری می باشد. این ست مبل به همراه جلو مبلی و عسلی ست مبلمان ارائه شده و نیز ست میز ناهار خوری در تعداد نفرات دلخواه و همچنین سرویس خواب ست مبل لبخند نیز به همراه این مبل تولید می شود و قابل ارائه به متقاضیان محترم می باشد.

یکی از مزیت های خرید مبللبخند از خانه مبل سومریا کامل بودن ست این محصول می باشد که خریدار سرویس مبلمان و میز وسط مبلمان و سرویس خواب و همچنین سرویس ناهار خوری هماهنگ و ست یکدیگر را از نظر مدل و رنگ چوب و پارچه و همچنین امکان ست کردن آن با رنگبندی سایر دکوراسیون فضای منزل می باشد. و همچنین شرکت سومریا با ارائه دو سال ضمانت و پنج سال خدمات پس از فروش همواره در کنار شما خواهد بود و با نام و اعتبار برند خود حامی محصولات و خریداران محترم محصولات شرکت خواهد بود و این یکی از معیار های اصلی خانه مبل سومریا هست که رضایت مندی مشتری باید در حدی باشد که هر خریدار یک رسانه تبلیغی برای خانه مبل سومریا باشد.

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مبل لبخند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*