مبل شزلون نایس

3,300,000 تومان

دسته:

توضیحات

مبل شزلون نایس

مبل شزلون نایس با منبت خوش نقش و ظاهری زیبا جزو انواع شزلون استیل محسوب می شود.

کاناپه های شزلون معمول ترین سبک مبلمان برای استفاده در اوقات فراغت و دراز کشیدن و همجنین تماشای تلوزیون می باشد.

مبل شزلون به کاناپه هایی اطلاق می شود که معمولا به صورت مجزا از سایر ست مبلمان بوده و یا می تواند ست مبلمان نیز استفاده شده و هماهنگی ظاهری پذیرایی را به نحو مطلوب ایجاد کند. این نوع از مبلمان تاثیر ویژه ای در دکوراسیون منزل دارد و نمایی لوکس و خاص به منزل شما می دهد و از این رو طرفداران زیادی در بین افراد شیک و لوکس پسند دارد.

مبل شزلون علاوه بر اینکه میتواند در پذیرایی و در کنار سایر مبلمان منزل مورد استفاده قرار گیرد همچنین می تواند درد اتاق خواب هم مورد استفاده قرار گیرد و به عنوان لاوست با شکلی زیبا و خوشاید زیبایی و شادی خانه شما را دوچندان کند.

این سبک مبل را میتوان هم ست مبلمان  و یا سرویس خواب خود سفارش دهید و هم میتوانید با یک رنگبندی جذاب و متمایز از سایر دکوراسیون خود سفارش دهید تا تنوع و تمایز را در دکوراسیون داخلی شما ایجاد کند و با این تمایز دلنشین یکنواختی را ازبین ببرد خستگی را از روح شما هم بیرون کند.

مبل شزلون نایس به پیروی از این سبک ، که عموما دارای یک دسته بلند و معمولی و یک دسته کوتاه تر هستند، دارای یک دسته کوتاه تر می باشد که حالت مناسبی برای دارز کشیدن و رفع خستگی و حتی چرت نیمروزی شما خواهد بود. همچنین این کاناپه جای مورد علاقه و مورد توجه اعضای خانواده برای دراز کشیدن و لم دادن و تماشای تلوزیون خواهد بود.

در انتها خانه مبل سومریا امید وار است با تولید مبل شزلون نایس گام دیگری در راستای تامین نیاز های شما مصرف کنندگان عزیز و ایجاد شادی و نشاط برای شما عزیزان برداشته باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مبل شزلون نایس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*