دسته‌بندی نشده

چیدمان مبل های ال گوشه ای

مبل های ال یکی از دسته مبل های پرطرفدار و سبک میباشد که فضا و راحتی بیشتری به نسبت سایر مبل ها برای خانواده ها فراهم می کند. با توجه به ابعاد بزرگ و چیدمان خاص ممکن است استایل دادن به آن کمی دشوار باشد. در ادامه نکاتی را در مورد اینکه چگونه یک مبل ال را به بهترین شکل چیدمان کنید.

فضا را اندازه گیری کنید

مبل های ال با توجه به ظاهری که دارند چیدمان خاصی داشته و بعضا نسبت به سایر مدل های مبل فضای بیشتری اشغال میکنند. به مانند هر مبل دیگری بسیار مهم است که مبل ال خود را اندازه بگیرید. و با توجه به فضای منزل محدوده ای را که اشغال میکند را در نظر بگیرید. بنابراین مطمئن شوید که اندازه های مبل با ابعاد فضای منزل خود را بررسی کنید و حتی محل دقیق قرارگیری مبل گوشه ای در اتاق را مشخص کنید. به این ترتیب می توانید پلان چیدمان خود را درست کنید و مکان بسیار مناسبی را برای مبل ال جدید خود پیدا کنید.

با پشتیبانی صحبت کنید

مبل ال شما می تواند اتاق شما را به دو قسمت جدا تقسیم بندی کند. همچنین این میتوانید ایده خوبی برای ایجاد دو فضای متفاوت در اتاق نشیمن با دکوراسین خلاقانه خودتان باشد و انجام چنین کاری به لطف ساختار مبل ال در نتیجه فضایی بزرگ و بسیار دنج را به ارمغان می آورد. یک نکته بسیارمهم در این شیوه چیدمان وجود دارد که در نظر داشته باشید که آیا به یک یک مبل با چیدمان حالت راست نیاز دارید یا حالت چپ. یا مبل ال سمت راست هنگامی که به چیدمان مبل ال جدید خود فکر میکنید باید توجه داشته باشد چیدمان به نحوی نباشد در طرف دیگر کسی پشت مبل ها قرار بگیرد.

دراز بکش لم بده حالشو ببر

مبل ال شما یک ویژگی منحصربفردی دارد به نسبت سایر مبل ها از این قرار که ترتیب چیدمان بسیار جذابی دارد متناسب با استفاده خود مبل ال را با توجه به سلیقه خودتان میتوانید تغییر دهید اکثر ال ها شامل کاناپه سه نفره و دو و تک نفره و کنج میباشند و شما می توانید یک زیرپایی یا حالت تخت یک نفره و دو نفره چیدمان کنید و لذتتان را از مبل ببرید. مشغول فیلم دیدن و بازی کردن شده میان وعده و قهوه و چای را بنوشید البته حواستون باشه که مبل را کثیف نکنید البته که ممکنه کمی همسر یا مادرتان ناراحت شوند 🙂


مبل ال خود را اکسسوری کنید

در حالی که مبل های ال ما به خودی خود سبک هستند و بسیار راحت هستند، به عنوان یک مبلمان بزرگتر می توانند به کمی جلوه بیشتری نیاز داشته باشند.
فرقی نمی کند کوسن های پراکنده ای را پراکنده کنید یا پرتاب کنید، لوازم جانبی می توانند طراحی یک مبل گوشه ای را نرم تر کننند و مانع از ظاهر شدن آن برهنه و گمشده در اتاق شما شوند، به عنوان مبل گران تری، استافده از مبل گوشه ای شما را قادر می سازد تا سبک داخلی خود را به طور مکرر تغییر دهید.

مبل ال در مقایسه با مبل های راحتی دیگر

اکنون نمی خواهیم تقابلی میان مبل ها ایجاد کنیم (ما هر سبک مبل را به یک اندازه دوست داریم) اما اگر دغدغه جذابیت و شیک بودن مبل ال هستید یا اینکه اتاق شما می تواند با مبل ال بصورت جذاب چیدمان شود، حتما دسته بندی مبل ال را بررسی کنید.

یک مبل صندلی کوچکتر از یک مبل گوشه ای اما دارای یک صندلی شیک و بسیار راحت برای قراردادن پاهای خود یا استفاده به عنوان صندلی اضافی یک مبل صندلی ۲ یا ۳ نفره میتواند یک گزینه میانی عالی بین ایم مبل گوشه ای و یک مبل باشد.

یک صندلی برگشت پذیر مانند صندلی برگشت پذیر هوگو تطبیق پذیری بسیار خوبی را برای فضای داخلی شما و شما فراهم می کند.

اکنون می توانید مبل گوشه ای خود را مانند یک مبل حرفه ای مدل دهید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مجموعه شگفت انیزی مبل های گوشه ای را خریداری کنید. مراقب باشید برخی از آن ها ۵۰ درصد تخفیف نیز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *